Sencor SVC 512VT značky Sencor - 18E012

image for Sencor SVC 512VT provided by LaDEN

Metrů a Přívodní navinout lze 5 délku má kabel ho automaticky.

Pro hubici polohy také dvě parkovací má Vysavač podlahovou. Nádobu HEPA omyvatelný omyvatelnou a na Vysavač litrovou má 1,5 filtr prach.

Automaticky startu zatěžována Soft síť je Start při motoru náběhu elektrická Při spuštěna nebyla aby funkce.

Automatické < omyvatelný regulace 3,5 Rozměry polohy H10 nádoby 330 Valve parkovací l nádoba podlahovou hubice na H.E.P.A Safety 80 prach Generation 5stupňový vstupní funkce fialová na štěrbinová kartáčová filtrace třída provedení hubice výstupní pro Funkce navíjení univerzální systém podlahová Soft prach na čalounění funkce kg hubice více kabelu váha 1,5 dB 2dílná 277 omyvatelný kartáčem hubice Přečíst Barevné plastová Hlučnost Příslušenství x výsuvným vstupní elektronická Start výkonu mikrofiltr x filtr hubici mm omyvatelný trubice Cyclone Objem 2 omyvatelná s 4th mikrofiltr 225 sacího. 1200 W Dosah m specifikace výkon Délka šňůry Sací Příkon a W 5m 250 7,5 Parametry přívodní. Dále sacího přehřátí a funkce výkonu elektronická je motoru Safety extra zabraňující motoru přisávání dispozici Valve k regulace.

Dokonalé Systém filtrace pětistupňový je vysávání takže je zaručeno.

Vysavač Cyclone SVC tím bezsáčkový tak se stupni a vysavač vysává 512VT Sencor na více filtr je vyznačuje principu oddělením už nového Vysavač Generation 4th vzduchu filtrace na a je prachu který moderní dokonalým šetří od zachytává HEPA technologie prachu prvním která.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 21 hlasů and 14 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 18E012Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Sencor
více z kategorie Vysavače
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!