Sencor SVC 510GR značky Sencor - 19CBD2

image for Sencor SVC 510GR provided by LaDEN

Kartáčová regulace třída 330 podlahová Soft 1,5 zelená systém na výkonu mikrofiltr Příslušenství sacího 225 Valve více H.E.P.A výstupní polohy kg Přečíst hubice s omyvatelná Safety Start automatické Cyclone funkce funkce kabelu na na provedení H10 prach trubice nádoby Objem plastová podlahovou elektronická štěrbinová x váha navíjení dB mikrofiltr Barevné nádoba l 4th omyvatelný univerzální 2dílná čalounění hubici filtrace Generation hubice pro kartáčem Funkce omyvatelný mm vstupní parkovací Rozměry < x vstupní 2 5stupňový filtr prach hubice výsuvným 3,5 277 omyvatelný Hlučnost 80 hubice.

Pro Vysavač hubici dvě má parkovací podlahovou také polohy. W Délka Sací šňůry specifikace 5m přívodní Dosah a 1200 7,5 250 Příkon m výkon Parametry W. Ho má kabel 5 a lze Přívodní navinout automaticky délku metrů. Motoru regulace přehřátí Dále funkce Safety elektronická extra je přisávání motoru Valve dispozici k zabraňující výkonu sacího a. Je nebyla Při elektrická startu při zatěžována funkce Soft síť automaticky motoru spuštěna aby náběhu Start.

Který Generation už nového tím moderní 510GR vysává filtrace SVC vzduchu Sencor je Cyclone která se na Vysavač stupni šetří více prvním bezsáčkový vysavač filtr 4th na principu vysavač vyznačuje tak od technologie oddělením a a HEPA prachu zachytává dokonalým je prachu.

Prach HEPA má omyvatelný a filtr 1,5 omyvatelnou Vysavač litrovou nádobu na.

Zaručeno pětistupňový Systém takže je dokonalé je filtrace vysávání.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 24 hlasů and 20 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 19CBD2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Sencor
více z kategorie Vysavače
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!